امروز
یکشنبه - ۲۶ خرداد - ۱۳۹۸
ساعت :

اخبار

 

به اطلاع می‌رساند،فنی و مهندسی گلپایگان در نظر دارد دروس موردنظر را در نیمسال تابستان 1398 ارائه نماید.

مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه فنی و مهندسی گلپایگان در راستای ارتقای دانش روانشناختی دانشجویان و با هدف آشنایی دانشجویان با مفاهیمی نظیر: عوامل موثر بر روابط بین فردی، توانایی برقراری روابط درون فردی و بین فردی مناسب، توانایی ابراز وجود (نه گفتن و کار گروهی)، درک دیدگاه های دیگران و احترام به آنها، توانایی گوش دادن فعال و تمایل به ترمیم و اصلاح روابط؛ در روز دوشنبه مورخ 97/9/19 اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی "مهارت ارتباط موثر و روابط بین فردی" نمود. تدریس کارگاه مذکور را آقای احمد عباسی (روانشناس بالینی و مشاور مرکز) عهده دار بودند.

برگزاری کارگاه آموزشی احیای قلبی-ریوی در دانشگاه فنی و مهندسی گلپایگان

مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه فنی و مهندسی گلپایگان با هدف آشنایی کارکنان این مجموعه با موارد گوناگون حوادث و شرایط منجر به ایست قلبی ریوی و نحوه مداخله و اجرای پروتکل احیای قلبی ریوی پیشرفته، در روز یکشنبه مورخ 18/9/97 اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی "احیای قلبی-ریوی CPR))" نمود. تدریس کارگاه مذکور را آقای ناصر توانایی (متخصص اورژانس 115 شهرستان) عهده دار بودند.

برگزاری کارگاه آموزش سبک تغذیه سالم و پیشگیری از اختلالات غذایی در دانشگاه فنی و مهندسی گلپایگان

مرکز مشاوره و سلامت این دانشگاه با هدف ارتقای سطح دانش دانشجویان و دانشگاهیان محترم در خصوص شاخصه های اصلی تغذیه سالم، روز دوشنبه مورخ 1397/8/28 اقدام به برگزاری کارگاه "آموزش سبک تغذیه سالم و پیشگیری از اختلالات غذایی" با حضور آقای دکتر مهدی کارگرفرد (متخصص تغذیه و مدرس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان) نمود. از مهمترین موضوعات مورد بحث در این کارگاه می توان به موارد ذیل اشاره کرد:  تغییر عادات غذایی،  تاثیر تغذیه سالم بر سلامت، استفاده بهینه از محصولات فصلی، تشریح هرم غذایی و محاسبه توده بدنی، نحوه صحیح مصرف روغن، نمک و شکر.

لازم به ذکر است کارگاه مذکور طی 2 ساعت ویژه کارکنان و اعضای هیات علمی و نیز 2 ساعت ویژه دانشجویان برگزار گردید.

برگزاری کارگاه آموزش کمک های اولیه روانشناختی، مدیریت خطر حوادث و سلامت روان در بلایا در دانشگاه فنی و مهندسی گلپایگان

مرکز مشاوره و سلامت این دانشگاه با مشارکت شبکه بهداشت و درمان شهرستان، در روز سه شنبه مورخ 97/8/15 با هدف ارتقای سطح توانمندی، آموزش و افزایش آمادگی خانوارها در برابر بلایا، اقدام به برگزاری "کارگاه آموزش کمک های اولیه روانشناختی، مدیریت خطر حوادث و سلامت روان در بلایا" ویژه کارکنان و اعضای هیات علمی نمود.

برگزاری نمایشگاه کتاب و ایستگاه سنجش سلامت به مناسبت گرامیداشت هفته بهداشت روان در دانشگاه فنی و مهندسی گلپایگان

به مناسبت گرامیداشت هفته بهداشت روان و در راستای ترویج سلامت همگانی و ارائه خدمات سلامت به دانشجویان و دانشگاهیان؛ نمایشگاه کتاب و ایستگاه سنجش سلامت دانشگاه فنی و مهندسی گلپایگان در روز یکشنبه مورخ 97/8/13 توسط مرکز مشاوره دانشجویی و با استقبال کم نظیر دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی برگزار گردید. از جمله خدمات ارائه شده می توان به پایش فشار خون، محاسبه BMI، تست HIV، مشاوره تغذیه، مشاوره سلامت روان و توزیع بروشور و کتابچه های آموزشی سلامت محور اشاره کرد.

صفحه1 از7
© 1396 - کلیه حقوق، متعلق به دانشگاه فنی و مهندسی گلپایگان می‌باشد.